¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia

Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedziałby pluszowy mi¶. Mi¶, który nieodł±cznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa, najmilsza zabawka i niezast±piona przytulanka przy zasypianiu.
25 listopada to dzień, kiedy wszystkie misie maja swoje ¶więto i obchodz± urodziny. Z tej okazji GBP w Lelowie
wraz z Publiczn± Bibliotek± Pedagogiczn± RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Lelowie zorganizowały
23 listopada br. spotkanie dla uczniów klas I-III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lelowie oraz Szkoły Podstawowej w ¦lęzanach. Dzieci przyszły do biblioteki ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej inscenizacji pt. „Urodziny Misia”. Następnie przedstawiciele każdej klasy miały okazję powiedzieć wierszyki,  złożyć życzenia misiowi i wręczyć tort urodzinowy. Było wspólne ¶piewanie „100 lat”. Nie obyło się bez konkurencji takich jak: lizanie miodku, skoki kangura i dmuchanie balonu na czas. Jak to bywa na urodzinach mi¶ zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce. Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał małe słodkie co nieco. Dziękujemy za wspólne ¶więtowanie i zapraszamy wszystkich za rok.

licznik odwiedzin strony