“Krasnoludki są na świecie”

3 marca 2016 r. naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalesicach wraz z opiekunami. Uczniowie mogli nie tylko zwiedzić bibliotekę, obejrzeć księgozbiór, ale także uczestniczyli w kreatywnych zajęciach pt. "Krasnoludki są na świecie". Uczniowie w skupieniu słuchali opowieści o krasnalach, rozwiązywali przygotowaną dla nich krzyżówkę wykazując dużą znajomość literatury dziecięcej. Obejrzeli wystawkę książek, uczestniczyli w różnych zabawach pod kierunkiem Krasnala (Pani Magdy)
“Krasnoludki są na świecie”

 

   3 marca 2016 r. naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Zalesicach wraz z opiekunami. Uczniowie mogli nie tylko zwiedzić bibliotekę, obejrzeć książki, które można wypożyczać, ale także uczestniczyli
w kreatywnych zajęciach pt. “Krasnoludki są na świecie”. Uczniowie w skupieniu słuchali opowieści o krasnalach, rozwiązywali przygotowaną dla nich krzyżówkę, odpowiadali na różne zagadki wykazując dużą znajomość literatury dziecięcej. Obejrzeli wystawkę książęk, uczestniczyli w różnych zabawach  pod kierunkiem Krasnala (Pani Magdy). Na koniec odwiedzin w bibliotecec dzieci otrzymały zakładki do książek.
Uczniowie zwiedzili również Izbę Tradycji Ziemi Lelowskiej, obejrzeli Dioramę i wysłuchali informacji o zwyczajach żydowskich.