SPOTKANIE AUTORSKIE

23 kwietnia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lelowie odbyło się spotkanie autorskie z Justyną Chrobak, autorką książek obyczajowych. Justyna Chrobak pochodzi z Bielska-Białej. Zadebiutowała w 2011 r. powieścią "Zapach miłości". W 2018 r. wydała swoją kolejną opowieść obyczajową z elementami fantasy "Córka lasu", rozpoczynając trzytomową serię. W styczniu 2019 r. premierę miała jej najnowsza książka "Trzy razy M".

Obecnie autorka czeka na wydanie kolejnego tytułu, a w przygotowaniu ma kolejne dwie powieści. Spotkanie prowadziła Ewelina Milka, pytając o nurtujące nas tematy związane z jej życiem i twórczością.
Pani Justyna odpowiadając na pytania wprowadziła uczestników spotkania w tematykę swoich powieści, omówiła miejsca akcji, zapoznała z bohaterami itp. Czytelnicy z wielkim zainteresowaniem słuchali autorki, a bijąca od niej sympatia i otwartość stworzyły swobodną, miłą atmosferę. Uczestnicy spotkania chętnie włączali się do rozmowy z p. Justyną, której słuchać można było bez końca.
Dla przybyłych czytelników spotkanie było prawdziwą ucztą duchową.