Spotkanie z Jackiem Getnerem

22 kwietnia 2015 r., dzień przed obchodzonym corocznie Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich ogłoszonym przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa edytorstwa i ochrony własnośści intelektualnej za pomocą praw autorskich odbyło się spotkanie z Jackiem Getnerem pisarzem, scenarzystą, dramaturgiem, autorem licznych konkursów pisarskich, literackich i dramaturgicznych. Autorem scenariuszy różnych seriali telewizyjnych m. in. "Klan", "Daleko od noszy", Ale się kręci", Malanowski i partnerzy", scenariusza, dialogów, nazw bohaterów : w grze "Wiedźmin 2"

 

Spotkanie  z Jackiem Getnerem 

22 kwietnia 2015 r., dzień przed obchodzonym corocznie Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich ogłoszonym przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich  odbyło się spotkanie z Jackiem Getnerem pisarzem, scenarzystą, dramaturgiem, autorem licznych konkursów pisarskich, literackich i dramaturgicznych. Autorem scenariuszy różnych seriali telewizyjnych m. in. “Klan”, “Daleko od noszy”, Ale się kręci”, Malanowski i partnerzy”, scenariusza, dialogów, nazw bohaterów : w grze “Wiedźmin 2”

Autor przyjechał promować serię swoich książek opowiadających o przygodach rodzimego detektywa geniusza. Do tej pory ukazały się trzy z nich: „Pan Przypadek i Trzynastka”, „Pan Przypadek i celebryci ” oraz  „Pan Przypadek i korpoludki ”.

Autor szybko nawiązał świetny kontakt z czytelnikami, odpowiadał na liczne pytania  dotyczące bohaterów, pomysłów, inspiracji, pracy pisarza, scenarzysty, zadawane głównie przez  gimnazjalistów, czytał fragmenty swej książki. Czytelnicy spędzili bardzo interesujące popołudnie w bibliotece.

Link do informacji jakie zamieścił autor na facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Jacek-Getner/657207131077931