WAKACJE W BIBLIOTECE 2017

Dobiegł końca cykl spotkań ph. „Wakacyjna podróż po literaturze”, przygotowanych przez GBP w Lelowie dla dzieci w młodszym wieku szkolnym, które chętnie korzystały z wakacyjnej propozycji spędzania wolnego czasu. Uczestnicy spotkań brali udział w zajęciach związanych z książką, rozwijali umiejętności plastyczne wykonując prace różną techniką. Wytężali umysły rozwiązując zagadki, krzyżówki, rebusy, grając w kalambury i inne edukacyjne gry. Wspomnieniem spotkań są kolorowe prace i pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach i wspólną zabawę. Zachęcamy do odwiedzin, gdzie zawsze można miło spędzić czas oraz korzystania ze zbiorów Biblioteki.

WAKACJE W BIBLIOTECE
19-28.07.2017 r.

W tych dniach dzieci przeniosły się w podwodny świat rafy koralowej oraz wykonały makietę zgodną z tematem. Czytaliśmy fragment książki o „Robinsonie Cruzoe”, a następnie robiliśmy ilustracje do przeczytanego tekstu. Dużym zainteresowaniem cieszył się pomysł malowania kredą na asfalcie. Miłym sposobem na zabawę było granie 
w gry planszowe przyniesione przez uczestników spotkania czy gra na x-boxie. Na zakończenie wakacyjnych zajęć w bibliotece dzieci otrzymały smaczną niespodziankę – uwielbianą przez wszystkich pizzę.